Boskovické běhy

Boskovické běhy

1. května 2014 se konal 5. ročník závodů s názvem Boskovické běhy. Soutěžilo se v kategoriích: dětský běh, lidový běh na 800 m; 2,5 km a hlavní běh 12,5. Pojmenování kulturní akce bylo cítit na každém rohu - na pódiu se představil známý český zpěvák Janek Ledecký, dětský vek, doprovodný program oživilo zumba cvičení, které rozhýbalo téměř celé náměstí. Počasí přálo nejen soutěžícím, ale i organizátorům, čehož výsledkem byla rekordní účast závodníků i samotných návštěvníků.

Příjemné prostředí městečka Boskovice je velmi lákavé. Také trasa běhů byla velmi zajímavá, zpestřením byl přechod přes Boskovický zámeček.

Firma Kompava byla oporou pro závodníky na 12,5 km běhu, kde se na trati mohli v horkém počasí občerstvit iontovým nápojem HypoFit. Také nechyběly ceny pro vítěze od Kompava, které v tomto ročníku předával vítěz v moderním pětiboji z roku 2012 David Svoboda. David měl během akce i svou autogramiádu a vystoupení.

Na 2,5 km závodu se zúčastnilo i 7 zaměstnanců firmy Kompava. Byl to opravdu skvělý zážitek, nejen díky běhu přes krásné prostředí, ale i neskutečné atmosféře, kterou bylo cítit na každém kousku tratě.

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info