Boj se stárnutím začíná
Boj se stárnutím začíná

Boj se stárnutím začíná

Boj se stárnutím začíná

    Boj se stárnutím začíná

Lidstvo se zaobíralo oddálením stárnutí od nepaměti. I dnes ve 21. století se snažíme dosáhnout co nejlepší zdravotní stav zahrnující pocit fyzické a duševní pohody a zpomalit tak proces stárnutí organismu. Díky prevenci můžeme předcházet závažným zdravotním problémům a udržet si co nejlepší zdravotní stav až do vysokého věku.Výsledkem má být soběstačnost, nezávislost a spokojenost s kvalitou života. Důležitý je proto zdravý životní styl, kterého je součástí pravidelný pohyb, zdravá, energeticky přiměřena a nutričně vyvážená strava.

Současné hektické životní tempo, nedostatek času, špatná životospráva, enviromentální faktory a emoční zátěž dostávají náš organismus do nerovnováhy, co se může projevit snížením vitality a energie. Stres působí na náš organismus negativně tím, že tělo dostává neustále do pohovostního stavu, kdy je připravené na „na boj a na útěk“. Tento stav se projeví v organismu vyvolaním změn ve všech orgánech a to především pokud jde o vylučování adrenalinu, kortizolu, glukózy, inzulinu a růstového hormonu, co zasahuje prakticky všechny tělesné systémy člověka. Účinkem nesprávných hormonálních a nervových reakcí dochází ke zhoršování metabolických parametrů, zhoršení trávení, oslabení imunity a psychické odolnosti. Organismus pracuje pod zátěží, v těle vzniká víc škodlivých látek a volných radikálů, klesá energetická hladina organismu, buňky stárnou rychleji.

Jak se můžeme proti těmto vlivům chránit?

Výživový doplněk K2 AntiAge může díky svému složení podpořit fyzický výkon, zvýšit hladinu energie, podpořit detoxikaci, chránit buňky před oxidačním stresem, zlepšit adaptaci organismu nebo zatočit s jarní únavou. Během 24 hodin má tělo různé nároky na výživu a regeneraci, čemu je přizpůsobené i složení K2 AntiAgeTvoří ho dva produkty - denní a noční fáze. Hlavní složkou denní fáze jsou: podhoubí housenky čínské, ženšen pravý a koenzym Q10. Je určený na ranní užívání pro podporu vitality, adaptace organismu na stres a antioxidační ochrany. Podporuje fyzický výkon, sexuální apetit, mentální bystrost i koncentraci. Dodává pocit mladosti a vitálnosti. Hlavními složkami noční fáze jsou extrakt z brokolice (sulforafan) a extrakt z hroznových jádýrek (OPC - oligomerní protoantokyanidin). Užívá se před spaním na podporu procesu detoxikace organismu. Aktivní detoxikace zabezpečuje následné zbavování se toxínů, aktivuje činnost buněk, omlazuje tělo i pleť.

Dalším bojovníkem proti endogenním a enviromentálním faktorům, které se podílejí na stárnutí organismu je L-karnozin. Ikdyž je stárnutí přirozený proces, bylo vědecky dokázané, že aminokyselina karnozín kromě toho, že je silným antioxidantem a pomáhá buňky chránit před účinkem volných radikálů, má ještě další mimořádnou schopnost, a to chránit buňky před spouštěči genetických změn a nežádoucími chemickými reakcemi. Výživový doplněk Premium L-carnosine je navíc obohacený koenzymem Q10 a vitamínem E, které přispívají k antioxidační ochraně organismu a ochraně buňkových membrán před poškozením.