Podkategorie

15. 12. 2017

Vliv stravy a tréninku na tukový metabolismus

15. 12. 2017 Tak jako každý sportovec, i já bych se nejraději neustále pouze zlepšoval. Někdy však narazíte na své limity nebo případně začnete z různých příčin stagnovat. Můj případ to v poslední sezoně naštěstí nebyl, ale momentálně mám po sezóně a přemýšlím jaké novinky a změny bych zařadil do zimní přípravy. Lépe řečeno, jak a čím posunout svou výkonnost ještě výše.  V následujícím článku Vám nabídnu, jak ...

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.