Belly Fyto Detox doplnění rozpustné i nerozpustné vlákniny a pitného režimu

Belly Fyto Detox doplnění rozpustné i nerozpustné vlákniny a pitného režimu

Jako vytrvalostní sportovec na rovinu vím, že můj příjem vlákniny ze stravy určitě není přiměřený.

Před sportováním si musím dávat pozor na nevhodný, zvýšený příjem vlákniny, která by mohla během sportování vyvolat žaludeční nevolnosti a po sportování zase zpomalit absorpci ostatních důležitých živin jako jsou sacharidy a bílkoviny.

Z tohoto důvodu považuji Belly Fyto Detox jako ideální pomůcku v rámci dne na doplnění rozpustné i nerozpustné vlákniny v čistě přírodní formě. Jako jednu z největších a skrytých výhod Belly Fyto Detox bych ale uvedl doporučený zvýšený pitný režim. Není to můj případ, ale v dnešní uspěchané době na vodu a žízeň zapomínáme a když jsme žízniví, tak už je většinou pozdě.

Během užívání se mi po pár dnech celkově začalo upravovat trávení, měl jsem lehčí, klidnější žaludek a také jsem začal mít pravidelné a bezproblémové vyprazdňování. Na závěr potěším i ty, kteří by chtěli zhubnout . Po vypití jedné dávky jste celkem sytí, ale já jsem hlavně pociťoval, že se mi celkově během celého dne potlačovala touha po jídle. Za mě Belly Fyto Detox doporučuji každému jednomu, má totiž řadu výhod, takže si určitě každý najde ty své .

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info