Arginín A-AKG Arginín A-AKG
Arginín A-AKG

Arginín A-AKG

Kód: arginin-aakg
Výrobce: Kompava s.r.o.
Balení:
Vyberte si variantu!
s DPH:
560,00 Kč
bez DPH:
486,96 Kč
Množství
Aminokyselina ve formě arginin-alfa-ketoglutarátu je nejkvalitnější forma argininu. Jedna kapsle obsahuje 450 mg arginin-alfa-ketoglutarátu.

Štítky

Popis

Aminokyselina L-arginin se vyskytuje v želatině, piniových oříšcích, dýňových semenech, arašídech, zvěřině, hovězím mase .... L-arginin je biologický prekurzor oxidu dusnatého, který je zodpovědný za rozšíření cév, čímž zlepšuje dodávku živin do svalů a vytváří tzv . "Pump effect". Arginin je zároveň základem většiny předtréninkových suplementů pro zvýšení a prodloužení sportovního výkonu, je vhodný i v období rýsování.

Doporučené dávkování Argininu A-AKG

  • 4 - 6 kps před cvičením

Použití

Kapsle třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Seznam zdravotních tvrzení, které je možné uvádět na potravinách dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Složení

Arginin – alfa-ketoglutarát, želatina, barvivo: oxid titaničitý

Výživové údaje 100 g 1 kps
Arginín – alfa–ketoglutarát 81,82 g 450 mgUpozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Stanovená denní dávka se nesmí překročit. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Po otevření obal pečlivě zavírejte, nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu, pro teplotě do 25 ° C, mimo dosah malých dětí.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV/2556/2011/Ht


No doping – výrobek neobsahuje konzervační látky, ani žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Recenze

David Bartošek
10.08.2016
  • ok
  • žádné

Diskuse

Související produkty

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info