Vitamín U Vitamín U
Vitamín U

Vitamín U

Kód: vitamin-u
Výrobce: Kompava s.r.o.
Balení:
Vyberte si variantu!
s DPH:
310,00 Kč
bez DPH:
269,57 Kč
Množství
Pokud chcete účinně bojovat proti vředům, zkuste pravidelně užívat Vitamín U. Už staří Římané považovali zelí za účinný všelék. Vitamin U se vyskytuje ve vzpomínaném zelí ale i v listech zelené zeleniny či vaječném žloutku, ovoci, v kuřecím nebo hovězím mase, špenátu, sýrech, zeleném hrášku, česneku nebo fazoli.

Má vliv na vylučování a tvorbu žaludeční kyseliny, enzymatické funkce a celý střevní trakt. Posiluje náš imunitní a trávící systém a napomáhá k detoxikaci organismu. Má však i další širokospektrální účinky. Zmírňuje diabetes, léčí hemoroidy, posiluje oslabený organismus a působí i jako přírodní antidepresivum.

Vitamín U je výživový doplněk s příznivým vlivem na správnou funkci zažívacího traktu, zejména žaludku.

Štítky

Popis

Vitamín U je derivát aminokyseliny methioninu. Je to čistě přírodní látka vyskytující se v zelí, listech zelené zeleniny a v žloutku. Má příznivý vliv na správnou funkci zažívacího traktu, zejména žaludku. Jedna dávka obsahuje 500 mg účinné látky Methyl-methionin sulfonium chloridu (dehydratovaná forma šťávy ze zelí).

Vitamín U (methyl-methionin sulfonium chlorid):

• přispívá k normální funkci trávicí soustavy

Doporučené dávkování:

• 1 - 2 kps1 krát denně během jídla

 

* Texty byly upraveny a přizpůsobeny ve smyslu platné legislativy týkající se zdravotních tvrzení, což znamená, že u produktů nesmíme uvádět žádné zdravotní tvrzení, která by odkazovaly na jejich léčivé účinky.

 

Seznam zdravotních tvrzení, které je možné uvádět na potravinách dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Složení

Methyl-methionin-sulfonium chlorid, želatinová kapsle, barvivo (oxid titaničitý).

Nutriční informace:

Nutriční údaje Obsah v 1 kapsli *%RVH
Methyl-methionin sulfonium chlorid 500 mg **
 * RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého ( 8400 kJ / 2000 kcal ).
** RVH - není stanoveno.

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí, v suchém prostředí, při teplotě do 25 ° C. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Rozhodnutie ÚVZSR OBPV/4717/2006/Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Recenze

Diskuse

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info