Aminokyseliny BCAA - Nejlepší BCAA

Aminokyseliny BCAA - Nejlepší BCAA

O BCAA co to vím. Aktivně se věnuji fitness, vyzkoušela jsem si to i soutěžně jako bikiny fitness. Proto velmi dobře vím, že BCAA jsou alfou omegou pro trénink i regeneraci. Samotnou stravou nevíme dosáhnout přijetí takového množství BCAA, které by nám dokázalo ochránit svalová vlákna a zabránit tak nežádoucím účinkům. Aminokyseliny nám tvoří základní stavební jednotku svalové buňky a jsou proto nezbytnou součástí každého sportovce s důrazem na nárůst objemu svalstva.


BCAA denno denně užívám jako ochranu svalové hmoty po tréninku. Před tréninkem jako zdroj energie a rychlejší regeneraci po tréninku, na eliminaci únavy, zvýšení síly a podání většího výkonu. Musím se přiznat, že k BCAA od Kompava jsem se dostala až nedávno. Do té doby jsem užívala bcaa od různých jiných výrobců. Vždycky jsem byla přesvědčena o tom, že BCAA jsou bez chuti, případně takové chuti, že jsem mívala dost velký problém jejich vypít :-) Dost často se mi stávalo, že mě doslova z BCAA napínal, dávalo mi to zabrat vypít jejich před a po tréninku :-)


Když jsem ochutnala BCAA od Kompava nevěřila jsem vlastním očím, že takto chutnají BCAA? Kdo už vyzkoušel i jiné BCAA mi dá jistě za pravdu, že BCAA od Kompava jsou zcela bezkonkurenční. Chutnají fantasticky, okamžitě se rozpouštějí, vůbec nezatěžují žaludek. Jsou prostě famózní ...


Další věcí je fakt..Aj přesto, že jsem užívala konkurenční BCAA dost často jsem mívala obrovskou namožené svaly, až takovou, že jsem se v noci budila na bolest. Odkdy užívám K4 power BCAA od Kompava, nevím co je to namožené svaly :-) Cítím, že ji mám, ale je to minimálně. Hned po tréninku si dám BCAA a funguji zas na 100%. Něco neuvěřitelné. Co je pro mě ještě další plus je to, že BCAA od Kompava obsahují i jednu dávku Glutaminu, takže už si nemusím po tréninku dávat zvlášť dávku Glutaminu.

K4 Power BCAA mi byly představeny , že neslouží jen sportovcům , ale i pro běžné lidi s vyšším fyzickým vytížením jako např . i pro vegany , protože jsou vegatabls . Doporučila jsem je své mamince , která pracuje manuálně 10hodín denně a často se cítí velmi vyčerpaná . Bere je jako jako zdroj okamžité energie , pro rychlejší regeneraci po náročném dni , na eliminaci únavy či zvýšení síly . Když mi moje 55R . máma asi po 3 týdnech zavolala , že se cítí super , plná energie , a po 45 kilometrech na kole necítí žádnou namožené svaly ... to mě už úplně utvrdilo v tom , že tento produkt je prostě dokonalý :-)

K4 Power BCAA jsem doporučila všem mým kamarádkám z fitka, svým známým co těžce pracují ... a denno denně se setkávám jen s pozitivními ohlasy. Kde mohu , tak tam tento produkt jen doporučuji a stojím si za ním na 100 % !

Jesenáková Petra, 30r.

Galerie

Štítky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info