Ambasadorka EnergoFitu Nina Csonková


Nina Csonková

30.10.1985

Vdaná

Reprezentant Slovenska v kategoriích kajak freestyle K1ž, a v kategorii kajak cross ženy.

Pracuji jako profesionální sportovec.

Kajaku se věnuji více než 14 let a je to můj životní styl. Nejlepší výsledky: 2x2 místo ME, 2x3 místo ME, vítěz světového poháru, vítěz evropského poháru


Každý den trénuji, a proto mám častý pocit, že mi chybí energie. EnegoFit je nápoj, díky kterému mám dostatek energie zvládat všechny tréninkové fáze.

Top výhody:

  • rychlá energie
  • obsahuje vitamíny
  • obsahuje minerály 
  • obsahuje aminokyseliny
Na co si dát pozor:
  • nic
Použití:
  • Já si většinou dělám tento nápoj na trénink, ale začnu ho pít už pár minut před tréninkem, během rozcvičky se mi stihne vstřebat a jemně nabudí můj organismus
  • Během výkonui piji v malých dávkách a pravidelně po sériích
  • Někdy ho piji i hned po tréninku pro zvýšení a zrychlení tvorby glykogenu
Ideální kombinace:
  • Nápoj se dá kombinovat s K4 Power Gel při extra náročných dlouhotrvajících zatíženích
Osobní zkušenost s daným produktem - reference

EnergoFit používám hlavně během předzávodního a závodního období. Jeho složení má na můj organismus výborný vliv, protože v tomto období máme náročné tréninky na dynamiku a výkon se zvýšenou tvorbou laktátu. Při těchto trénincích je hlavní složka energie cukr (svalový glykogen), proto je pro mě důležitý přísun rychle vstřebatelné energie. Kromě oho obsahuje vitamíny skupiny B, které kladně působí na nervovou soustavu. Můj výkon má vysokou technickou obtížnost, tak si myslím, že přísun těchto vitamínů mi prodlužuje soustředění. Kromě skupiny B obsahuje i C, E a beta-karoten, což má pozitivní vliv i na imunitu. Minerály a stopové prvky pomáhají buňkám se vstřebáváním, takže nástup je velmi rychlý. Aminokyseliny obsažené v EnergoFitu jsou nastavené tak, aby prodlužovali efekt energického zabezpečení organismu při při déle trvajících výkonech.
Takže doufám, že ti z vás, kteří jste nad tímto nápojem přemýšleli, vyzkoušíte ho a budete spokojeni minimálně tak jako já.

Galerie

Štítky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info