Akce

Akce

Sháníte dárek pro sportovce nebo chcete zdraví pro celou rodinu? Vyberte si některý z našich balíčků, které jsou vyskládány tak, aby v nich každý našel to podstatné, co potřebuje pro zdravý životní styl. Každý měsíc zde kromě stálých dárkových balíčků najdete i akciové balíčky, které nabízejí řadu výhod a skvělých produktů.

Nechte se inspirovat kompletními balíky, do kterých jsme umístili produkty, které jsou funkční a kvalitní.

  • Pokud jste žena a chcete začít hubnout, nebo vybíráte dárek pro svou partnerku, darujte jí balík, ve kterém najde kvalitní protein, účinný spalovač a k tomu sexy růžový šejkr, který se vejde do každé kabelky.
  • Hýbejte se aktivně! Kombinace výživových doplňků pro lehčí a aktivnější pohyb v praktickém balení. Gelo-3 complex (pomeranč) pro zlepšení pohyblivosti kloubů a doplnění potřebných výživných látek, MSM a Omega 3 ke zmírnění ztuhlosti kloubů. Kompavácke atraktivní ponožky jako dárek.
  • A co je nezbytnost každého sportovce? Iontový nápoj HypoFit v limitované horké příchuti zázvor-jablko, vynikající do chladných dnů. Instantní K4 Power BCAA v nové, kouzelné příchuti malina a AcidoFit mix na doplnění minerálů pro správné fungování svalů a kontrolu pH vnitřního prostředí. Praktický sportovní vak vhodný ke každému sportu jako dárek pro vás.
  • Box Zdraví pro celou rodinu vám pomůže zajistit zdraví pro vás a vašich nejbližších a zároveň pomůžete těm, kteří to opravdu potřebují.