Zelené Smoothie s proteinem 26. 02. 2015

  

Potřebujeme:
500 ml vody
1/2 římského salátu
3-4 stonky celeru
2 šálky špenátu
1 jablko, oloupané a nakrájené
1 hruška, oloupaná a nakrájená
1 banán
šťáva z půl čerstvého citronu
1/3 šálku čerstvé petrželky
2 dávky KOMPAVA Wellness Daily-protein natural
 
 
Příprava:
1 / V mixéru, přidáme vodu a nakrájený salát. Dáme na minimální otáčky, a pak přidáme celer, jablko, hrušku a zvýšíme rychlost mixéru až dostanete hladkou zelenou směs.
2 / Nakonec přidáme petrželku, protein a promícháme s citrónovou šťávu. Můžeme pít tento úžasný zelený nápoj každé ráno a vaše pokožka bude zdravá a zářící.
  
Dobrou chuť !!! 

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.