Zapečený květák s proteinem - zdravá výživa 29. 06. 2015
Květák je vhodnou zeleninou, která Vám bude chutnat a zároveň má řadu prospěšných látek, které mají pozitivní účinky na celkové zdraví člověka.


Na přípravu potřebujeme:

1ks květák
100g šunka
100g žampiony čerstvé
1ks cibule
2ks mrkev
190g pochoutková smetana
80g tavený sýr
1ks česnek
sůl, pepř
50g tvrdý sýr
300g brambory uvařené
35g Wellness protein -natural
Proteínový koktejl Wellness Daily Protein 65%

Postup přípravy:

1 / Brambory uvaříme, očistíme a nakrájíme na kolečka.
2 / Květák rozebereme na kousky a krátce povaříme. Mrkev uvaříme a nakrájíme na kolečka. Houby udusíme na cibulce.
3 / Do mísy dáme květák, mrkev, šunku a houby.
4 / Do kastrůlku dáme smetanu, tavený sýr a zahříváme dokud se sýr nerozpustí. Přidáme protein. Polijeme květák a zamícháme.
5 / do zapékací mísy naskládáme brambory, květák, znovu brambory, přikryjeme alobalem a dáme zapéct do vyhřáté trouby na 20 minut.
6 / Potom přidáme navrch sýr a ještě krátce necháme zapéct.

 

Dobrou chuť :)

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.