26. 02. 2015

Mám 32 rokov, som športovo založená a pri väčšej záťaži ma bolievajú bedrové kĺby. Dala som na radu svojej sestry, ktorá mi odporučila výrobok GELO-3 complex. Už po prvom balení som cítila neuveriteľnú úľavu. Pre istotu som si kúpila ešte jedno balenie a odporučila som ho aj kolegyniam a oni zasa ich mamám a známym. Som rada, že sa znova môžem neobmedzene hýbať… Katarína Macúšová, Žilina

Reference a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.