Yucca Shidigera  - odkud pochází? 26. 02. 2015

Je to stále zelená jihoamerická rostlina rostoucí zejména na vysoce položených pouštích. Dosahuje výšky 60 až 80 cm. Obsahuje největší koncentraci saponinů - až 30%. Extrakt se vyrábí z listů rostliny.

Obsahuje 2 druhy saponinů a to ve vodě rozpustné (stearanové - vážou ve střevě cholesterol, vytvářejí s ním nerozpustné sloučeniny a nedovolí mu vstřebávat se, čímž se sníží i jeho hladina v krvi) a ve vodě nerozpustné (terpenické - dostávají se do krevního oběhu kde snižují hladinu cholesterolu).

Saponiny se nacházejí také v sóji, špenátu, křenu, rajčatech, listech zeleného čaje…  Abychom však dosáhli takového detoxikačního účinku, museli bychom zkonzumovat denně minimálně 1 kg zeleniny a ovoce, v němž se saponiny nacházejí. U žádného člověka nevyvolává nepříznivý efekt.

Přírodní detoxikační přípravek KOMPAVA Yucca shidigera zbaví organismus všech toxinů ať už v trávicím nebo cévním systému. 

Chci koupit teď!

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.