White Willow Bark - Kůra bílé vrby 26. 02. 2015

 

Odvary z listů a kůry vrby bílé se v lidovém léčitelství používaly odedávna jako účinný prostředek na snižování teploty a tlumení bolesti a zánětlivých procesů.

Aktivní látky, které se odborně nazývají salicyláty, se v přírodě nacházejí v mnoha druzích rostlin, přičemž zvlášť bohaté na tyto látky jsou právě vrby.

Moderní syntetický ekvivalent těchto sloučenin se odborně nazývá kyselina acetylsalicylová nebo i aspirin. Působí jako analgetikum, protizánětlivě a má posilující účinky. Využívá se při léčení různých forem revmatismu, horeček, dny a jako utišující prostředek při různých bolestech. 

 

Další účinky:

-v kombinaci s jinými látkami silně znásobuje účinek spalování tukových buněk
-pomáhá potlačovat bolesti hlavy, tlumí nervové napětí, přináší úlevu při bolesti
-odstraňuje závratě
-používá se při nachlazení a chladu, snižuje horečku
-pomáhá lépe snášet revmatické bolesti, bolesti v krku, zad, kolen, boků, svalů, artritidu
-snižuje frekvenci srdečního bušení a záchvatu
Chcete i vy vyzkoušet účinky tohoto přírodního analgetika a spalovače tuků?
Najdete ho v našem výrobku ThermoFit!


                                                                                         Chci koupit teď!

Diskuse

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.