Wellness palačinky od Erika Halašku 26. 02. 2015


Na těsto potřebujeme:Chci koupit teď!

5 PL jemných ovesných vloček
2 PL špaldové mouky
2 celá vejce
2 dcl mléka
1 dávka Wellness Protein - kokos-čokoláda
tekuté sladidlo


Na náplň potřebujeme:

strouhaný kokos
tekuté sladidlo
1 středně velký banán
2 PL mandlového másla
1 PL odtučněného kakaa
vodu 


Příprava:

  1. V misce smícháme ovesné vločky, špaldovou mouku, vejce, protein, mléko a tekuté sladidlo. Pokud je směs příliš hustá, přidáme mléko.
  2. Na pánev dáme 1 lžičku kokosového oleje a rozléváme palačinky. Ty pečeme do zhnědnutí z obou stran.
  3. V druhé misce si smícháme kakao, mandlové máslo, rozmačkaný banán a přidáme trochu sladidla (dle chuti). Směs ředíme vodou dokud nevznikne krém.
  4. Palačinky dáme na talíř potřeme náplní a pěkně srolujeme.


Dobrou chuť :)


Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.