Volley Team UNICEF Bratislava - Hypo Tirol Innsbruck 26. 02. 2015

Príďte v nedeľu 28. októbra 2012 o 17.00 hod. do HANT arény (ŠH Pasienky) aj so svojimi deťmi povzbudiť bratislavské biele tigre. Domáce zápasy Volley Teamu v prestížnych európskych súťažiach sú ideálnou rodinnou akciou na príjemné strávenie nedeľného večera! Pripravená bude opäť tombola, tanečné aktivity pre deti s maskotom Volley Teamu - bielym tigrom Achillom, svetelné šou a veľa ďalších atrakcií. Deti do 15 rokov - vstup zdarma!

Príďte - uvidíte - spolu zvíťazíme!

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.