Vladimír Pečeňa - Naturální kulturistika 26. 02. 2015

Na výrobky Kompava se můžete spolehnout. V kvalitě, složení, čistotě i účincích. Doporučuji jejich všem, kterým záleží na jejich celkovém zdravotním stavu, na kvalitní předsoutěžní přípravě, ale samozřejmě i rekreačním sportovcům. Kvalita doplňků je pro mě prioritou a proto v objemovém tréninku využívám účinky KOMPAVA Gainer koktejl. Z potréninkových proteinů upřednostňuji WELLNESS Protein a jako noční Protein Fit 70. Dále nesmím zapomenout na doplňky jako Kreatin KOMPAVA Creapure, BCAA forte, AAKG, Glutamin, HMB a také (a to hlavně v předsoutěžní přípravě) Argin drink.

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.