Vitamin U - vynikající na žaludeční vředy 26. 02. 2015

Contra factum non Datura argumentem ( Proti faktu niet argumentu )

 
Každý má své sny, někdo malé někdo větší, někdo chce pokořit Mount Everesta někomu stačí zdolat schody na 5 patro . Ale jedno přání máme společné - chceme být zdraví. Nedávno všechny mé plány " zrušila " nemoc. Dostala jsem vředy dvanáctníku. Řeknu vám, nic příjemné. A ten strach ..... co teď? Jak se léčit? Jakou mám šanci na úspěch? ( ještě že máme internet). Přečetla jsem o této nemoci všechno, io jejím léčení. Jedničkou mezi léčivými a podpůrnými prostředky byl vitamín U. Dočetla jsem se, že v roce 1949-1950 vědec G. Cheney objevil novu látku, a díky jejím účinkům při léčení žaludečních a střevních vředů jí dali název vitamin U (U od vřed = vřed ). V lidovém léčitelství jsou účinky listů a šťáv z brukvovitých známy již dlouho. Oficiální medicína s nimi zabývá až od doby, kdy dr. Cheney objevil protivředový faktor. Na univerzitní klinice v Bernu lékaři E. Strechler a K. Hinziker vyzkoušeli šťávu z brukvovitých v sérii pokusů na pacientech s vředy na dvanáctníku. V průměru po 3 týdnech, někdy i dříve, nebyly vředy na rentgenových snímcích již viditelné.

Bolesti spojené s vředovou chorobou a pálení žáhy zmizely po několika dňoch. Moje rozhodnutí všemi dostupnými prostředky bojovat s nemocí bylo pevné . Na vlastní oči jsem viděla své vředy a chtěla jsem se jich zbavit. Pravidelně jsem užívala vitamin U a dodržovala jsem šetřící dietu. Tato léčba trvala 1 měsíc. Bolesti ustoupily, a ani dieta už nebyla taková přísná. Nastal den kontrolního vyšetření. Byla jsem zvědavá, zda všechny " zázračné " vlastnosti připisovány tomuto vitaminu, zaúčinkovaly. Proti faktu není argumentu. Po vředech ani stopa, jen nepříjemné vzpomínky. Ano!

Funguje to!

Škoda, že jsem o tomto " zázraku " nevěděla dříve, dbala bych o prevenci. Vždy je lepší nemoci předejít než s ní bojovat.

S.G.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.