Vilo Hečko - Men´s Physique a Kulturistika 26. 02. 2015

Viliam Hečko obsadil v roce 2014 na mistrovství světa v Nitře vynikající 2. místo v kategorii Men 'Physique a je dlouholetým uživatelem a fanouškem výrobků společnosti Kompava. Je zároveň i našim sportovcům jehož sponzorujeme našimi výrobky. Mezi jeho oblíbené doplňky patří Wellness Daily Protein, kloubní výživa Gelo-3 Complex a novinka hovězí aminokyseliny Beef Amino.

Reference a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.