Vianočný Kompava punč 26. 02. 2015

I přes všem stresujícím negativním, mají Vánoce kouzlo. Vše je prosvětlené, hraje barvami, a pokud je na Vánoce sníh, co už dávno nebyl, stačí to k vánoční atmosféře. Sníh a zima, při které řádně vymrznout. Po lyžování, koulování, sáňkování nebo jen procházce má člověk úplně modré prsty. No a co Vás může zahřát více než horký, voňavý punč? My jsme si pro vás připravili vánoční punč trochu jinak. Neobsahuje jen alkohol, koření a ovoce, ale i trošku HypoFitu.
Obsahuje minerály a antioxidanty, které zabrání, aby vás druhý den z něj bolela hlava. Tak proč ne. HypoFit hydratuje organismus. No a co je hlavní příčina bolení hlavy? Přece nedostatek vody v organismu. Marně ráno lidé do sebe nalévají litry vody, aby doplnili zásoby. Pokud se voda dostane do buněk, chvíli to trvá a zatím hlava řádně bolí. Vyzkoušejte náš Vánoční nápoj, ale nezapomeňte všechno s mírou ...


Potřebujeme:
0,7 l červeného rybízového vína
2 dcl rumu
0,5 l vody
3 dávky HypoFit s příchutí griotky 
2 pomeranče
1 citron (limetka)
5 dávek ES: sweet 4: 1 (nebo 5 PL třtinového cukru)
koření: celá skořice, mletá skořice, badyán, hřebíček, sušený citron nebo pomeranč


Postup:
1 / V hrnci zahřejte červené víno, ale dejte pozor, aby nezačalo vřít.
2 / Přidejte vodu, HypoFit, rum a koření. Koření přidává každý podle vlastní chuti a potřeby. Během zahřívání oloupejte a nakrájejte pomeranče a citron (limetku) a dejte je do punče. Na výraznou chuť ovoce přidejte 2-3 kolečka ovoce.
3 / Nakonec oslaďte. Každý má rád jinak sladký punč proto poměr už necháme na vaše chuťové pohárky.


Přejeme Vám krásné a pohodové svátky v kruhy rodiny a blízkých.
Ať máte úsměv na tvářích a radost v srdci.

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.