Úspěchy Michala Drevenáka 26. 02. 2015

Táto sezóna začala účasťou Michala Drevenáka na seriáli Majstrovstiev Európy v endure 2014 v dňoch 29. - 30. marca v španielskom meste Antas.

Následne sa 5. - 6. apríla 2014 konalo v Borskom Mikuláši úvodné podujatie tohtoročného seriálu MM SR, Slovenského pohára a pohára SMF v endure a country crosse.

Koncom apríla sa v Skýcove zúčastnil druhého podujatia disciplíny enduro a relly SMF a to MM SR v country crosse. Napriek náročným podmienkam si Michal vybojoval krásne 2. miesto v kategórii E1.

V máji sa uskutočnilo tretie podujatie country crossu v Malých Uherciach, kde si Michal Drevenák vyjazdil dve ocenenia - 1. miesto v kategórii E1 a 1. miesto v kategórii juniorov.

Michalovi blahoželáme a držíme palce v ďalších pretekoch.

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.