26. 02. 2015

V minulej sezóne začali hráči nášho basketbalového klubu užívať rôzne doplnky výživy od firmy Kompava. Najmä však dodržiavať správny pitný režim a hydratáciu organizmu, na čo je najlepší Hypofit od Kompavy. Hráči užívali Hypofit pred a počas tréningov a zápasov. Nepociťovali únavu, smäd, žiadne svalové ťažkosti a pociťovali rýchlejšiu regeneráciu. Myslím, že aj tento faktor ovplyvnil skutočnosť, že sa družstvo MŠK Iskra Petržalka stalo víťazom I. basketbalovej ligy. Firme Kompava a jej výrobkom ostaneme verní a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.