26. 02. 2015

Tomáš Jurkovič: "Vynikajúca atmosféra, perfektne pripravené, účasť 440 pretekárov…čo k tomu viac dodať?Len toľko, že máme sa čo učiť.

Kompava bola pri tom ako jeho dlhoročný sponzor. Vďaka výrobkom od Kompavy,Tomáša neodrovná ani 45°C teplota vzduchu a bezoblačná obloha.

Tomáš Jurkovič sa umiestnil na skvelom 3. mieste a Kompava bola pri tom. „Gratulujeme Tomáš“

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.