Trénink s K4 Power BCAA je efektivnější a kvalitnější / Tomáš Jurkovič 10. 09. 2015

Za měsíc užívání nových K4 Power BCAA mohu jednoznačně říci že trénink s nimi je efektivnější a kvalitnější. Už během
tréninku cítím ve svalech větší sílu, únava přichází později a následná regenerace po tréninku trvá kratší. Při více trénincích za den je to velmi důležité. Pomohou eliminovat kumulovanou únavu, když mám několik těžkých tréninkových dní za sebou.

Vyzkoušel jsem je i ve fázi vylaďování na závody, kdy je tréninkové zatížení menší a snažím se aby tělo bylo maximálně odpočinuti připraveny podat nejlepší výkon. Tehdy jsem pociťoval jako jsem měl svaly nabité energií, ráno jsem se budil svěží, tréninky pro mě v podstatě ani nebyly zátěž a odrazilo se to na 3.místě na mistrovství Evropy.

Rozpustnost BCAA-ček je průměrná, z chuti mi více chuti grep. Zkoušel jsem i testovací vzorek, kde bylo více sody, tyto byly velmi osvěžující. Velmi chutnaly. Ty co jsou v prodeji mají méně sody a podle mě je to škoda protože nejsou tak osvěžující.

Tomáš Jurkovič, vícenásobný mistr Slovenska v triathlone, kros triatlonu av zimním triatlonu

Chci koupit teď!

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.