Tomáš a Pavel Andrassyovci - Kajak extrémní sjezd 26. 02. 2015

K extrémnímu sjezdu jsem se dostal od kánoe kde jsem začal, později jsem přešel na raft a freestyle kajak no nejvíce mě uchvátilo sjíždění divokých řek. Styl života který mi toto kajakování nabízí je neuvěřitelný. Cestování v těch najzabudnutejších koutech světa a splavování divokých řek, vysokých vodopádů a peřejí které se nejednou zdály být až na hranici sjízdnosti nebo kousek za ní nejednou přineslo výjimečné situace plné emocí, strachu a nakonec i štěstí a radosti. A právě kvůli tomu se věnuji extrémnímu kajakování.

 

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.