Tejpy na loket 26. 02. 2015

Předstihnuté tejpy na loket jsou vhodné při typických až chronických problémech např. při tenisovém lokti, golfovém lokti nebo při bolestech spojených s ohybem v lokti.

Časté bolesti horní končetiny bývají i v oblasti zápěstí v případě jednostranné zátěže nebo u pracujících lidí i syndrom karpálního tunelu

Tyto bolesti je možné správnou technikou zatejpovat tak aby se bolest dále nerozšiřovala a dostala ji do snášenlivých mezi a rychleji zregenerovala.

Při lokti je časté omezení pohyblivosti a bolestivost při flexi nebo extenzi v lokti. Tyto bolesti jsou často způsobovány zvedáním těžkých předmětů.


Chci koupit teď!

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.