Studujeme hlad 15. 05. 2015

… co se za ním skrývá?… a PORAZME HO!


Běžný člověk / který nemá zdravotní problémy /, by věděl zabránit nadváze, kdyby dokázal ovládat své chutě.
Při pohledu na jídlo, které nám chutná, se nám již v nervovém centru spouštějí signály, které provokují chuťové pohárky… a na jídlo přijde CHUŤ. Vidíme ho, cítíme ho - chceme ho.
Pokud se neumíme kontrolovat, později může vzniknout závislost - např. . Na cukru / sladkostech…

Pokud nedokážeme ovládat vůlí své chutě, existuje ještě další zaručena pomůcka:


Ovládat přímo centrum sytosti a hladu

  • právě " TU " se rozhoduje o tom, zda budeme hladoví nebo sytí.


Funkce DLPA : - po užití se v těle z něj vytvoří noradrenalin /přenašeč nervových vzruchů zlepšujících náladu a snižujících chuť k jídlu/ - podnítí produkci cholecysokininu (CCK), který navozuje pocit sytosti a ukončení přijímání potravy.
(Pozn.: CCK se tvoří v mozku a ve střevech, je důležitý při tvorbě pocitů sytosti a hladu. Pokud ho je málo, lidé se přejídají - pokud ho je dost, lidé jedí málo.)

V jídle ho můžeme najít v mléce, sýru cottage, luštěninách, drůbežím a rybím mase, vajíčkách, ve vybraných oříšcích, semínkách, listové zelenině a celozrnných obilninách.

Kromě úžasné vlastnosti - odstranění přebytečné chuti na jídlo, dodává pocit bdělosti, zlepšuje paměť, na organismus působí velmi uklidňující - zvyšuje hladinu endorfinů, které způsobují dobrou náladu, uvolňuje bolest. 
Studie prokázaly, že DLPA chrání endorfiny - které se vytvářejí v těle a potlačují bolesti a deprese, čímž DLPA potlačuje některé formy chronických bolestí - např. . Zad, artróz, artritid, migrén, PMS, u některých typů depresi a posiluje imunitní systém.

Jak a kdy jej užívat při snížení apetitu: vždy ráno na lačno v dávce 500 - 1500 mg ,
cca ? - 1 hod. Před jídlem s neslazeným nápojem, nejlépe s vitamínem C a vit. B6 , které ve významné míře podporují a znásobují účinky fenylalaninu / výrobek DLPA již v kapsle obsahuje tyto látky ve správném poměru/ !
V žádném případě NEKOMBINUJTE s bílkovinami - brání vstřebávání DLPA .

Chci koupit teď! 

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.