Štefan Karak - lepší čas o 15 minút! 26. 02. 2015
V nedeľu som absolvoval svoje prvé tohtoročné preteky, Kamzík-Pezinská baba, po hrebeni Karpát s dĺžkou 53 km a prevýšením 1700 m. Vo svojej kategórii som obsadil 3. miesto, oproti vlaňajšku som dosiahol o 15 minút lepší čas. Pretek som absolvoval s dvoma litrami nápoja EnergoFit a tromi tyčinkami 3Energy bar + 1 banán.
Konečne som sa mohol ukázať na stupni víťazov v krásnom tričku "Kompava".
Štefan Karak

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.