Špaldová krupice s proteinem a ovocem - zdravý jídelníček 12. 05. 2015
Špalda vám může pomoci s migrénami, snížit riziko cukrovky typu II, kardiovaskulární nemoci, a pomoci ženám vyhnout se žlučovým kamenům a rakovině prsu. 
 
Na přípravu 2 porcí potřebujeme:

2 hrnky vody
10 PL špaldové krupice
jahody, banán,
1 PL vlašské ořechy

 
Postup přípravy: 

1. Do vařící vody pomalu, za stálého míchání přidáváme špaldovou krupici, dokud nám nevznikne hustší kaše.Micelárny kazeín Micellar Casein 80%
2. Jablko a hrušku si nakrájíme smícháme  s proteinem a kaši. 
3. Vrch posypeme vlašskými ořechy, příp. i skořicí.

 

Dobrou chuť!Chci koupit teď!

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.