26. 02. 2015

Kompava zabezpečuje v seriáli Slovenského pohára masters v spolupráci s organizátorom pitný režim pre účastníkov. Pekná akcia bol aj 1. ročník Sereď maratón. Profil trate bol veľmi zaujímavý a náročný. Pretekári mali možnosť otestovať funkčnosť pitného režimu od Kompavy počas 105 km – aj novinku čiernu ríbezľu, ktorá chutila obzvlášť v cieli! spracoval:V.Vrba

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.