26. 02. 2015

Orgán, který řídí funkci lymfatického systému. Nachází se pod žebry na levé straně těla.

Má čtyři základní funkce v organismu.
1. U plodu dítěte v ní vznikají lymfocyty a červené krvinky.
2. Představuje zásobárna červených krvinek a destiček.
3. Je jeden z hlavních filtrů krve - odstraňuje z ní staré červené krvinky.
4. Odpovídá za kvalitu imunitního systému, protože čistí lymfatický systém, odvádí z těla chemické látky a barviva, které konzumujeme spolu s potravinami. Zbavuje těla škodlivých bakterií a napomáhá také při tvorbě protilátek.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.