Skořicově-ovesná kaše s kokosem - zdravý jídelníček 18. 05. 2015

Přidáváním skořice do jídel s vysokým obsahem škrobů a cukrů lze předejít prudkému zvýšení hladiny cukru v krvi

Potřebujeme (1 porce):


1 hrnek mléka
1 hrnek ovesných vloček
¼ lžičky skořice
1 PL strouhaného kokosu
2 malé kostičky kvalitní hořké čokolády
1 dávka KOMPAVA ProteinFit 50

Postup:Protein pro svaly ProteinFit 50
1/ Do menšího hrnce nalijeme mléko a na sporáku zahřejeme. Přidáme skořici, ovesné vločky dokud trochu nabobtnají - necháme je asi půl minuty povařit a poté odstavíme.
2/ Do směsi přidáme kokos, protein a nadrobno nakrájenou čokoládu a jemně je vmícháme, aby se čokoláda rozpustila. Podáváme posypané kokosem.


Přejeme dobrou chuť;)

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.