Růstové faktory pro růst svalů 26. 02. 2015

V kolostru se nacházejí tyto růstové faktory: IGF-I (insulin-like GF I) - růstový faktor podobný inzulinu (v nejvyšší koncentrace, jaká je možná v přírodě) TGF-B- (transforming growth factor B) EGF (epitelií Growth factor) - faktor epidermálního růstu FGF (Fibroblast growth factor) - fibroblastový růstový faktor PDGF (Platelet-derived GF) - faktor růstu krevních destiček. 

Tyto růstové faktory jsou nezbytné pro správný vývoj zdravého organismu.Kolostrum - Premium Colostrum - Balenie: 350 mg/60 kps

Podporují správný růst svalů a kostí, chrupavky, pokožky, kolagenu a nervové tkáně.

  • Zvyšují tvorbu vlastních imunoglobulinů a tím zvyšují imunitu organismu.
  • Pomáhají při spalování tuků.
  • Regulují hladinu cukru v krvi.
  • Zlepšují hojení ran způsobené popálením, mechanickým poškozením a urychlují hojení oparu na rtech. 
  • Zlepšují koncentraci a pohotovost mozku.

Dokáží dokonce u čerstvě přerušených nervů obnovit jejich srůst.

Zabezpečují dostatek energie pro organismus, zvyšují vytrvalost a regenerační vlastnosti. Silně podporuje regeneraci svalové tkáně poškozeného tréninkem (mikrotraumata = mikroskopické trhliny svalových vláken) a rychle ho obnovuje, což vede k jeho rychlejšímu růstu (superkompenzácii). 

Růstové faktory mají unikátní schopnost podporovat růst buněk a tím urychlují obnovu tkání. Považují se pro tuto schopnost za elixíry mládí. 

Příznivé účinky přirozených růstových faktorů obsažených v kolostru můžete pocítit prostřednictvím výrobku Premium Kolostrum.

Chci koupit teď!

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.