Revoluční forma kreatinu Ethyl-ester 26. 02. 2015

Revoluční forma kreatinu na zvýšení energie, síly, fyzické výbušnosti

  • prodlužuje mentální i fyzickou vytrvalost
  • zvyšuje fyzickou výbušnost / aktivitu
  • zlepšuje regeneraci svalů
  • nepotřebuje nasycovací fázi jako klasický kreatin
  • neváže na sebe vodu (tz: objem svalové hmoty zůstává nezměněn i po dobrání dávky)
  • po vstupu do organismu se nerozkládá na kreatinin (tz: nevzniká odpad, ale využije se celá dávka)
  • 100% využitelný pro potřeby svalových buněk nezatěžuje organismus
  • je několik násobně silnější než klasická kreatinová forma
  • nezpůsobuje problémy lze při předávkování běžného kreatinu / žaludeční křeče, nevolnost, průjem, pálení při močení, podpora tvorby ledvinových kamenů


Určený

Pro sportovce, kteří potřebují zvýšit energii, výbušnost a vytrvalost


Doporučené dávkování: Tréninkové dny: ráno 2 - 3 g, t. .. j. 4 - 6 kapslí 30-40 minut před tréninkem 0,5 - 1,5 g Mimo tréninkových dnů: ráno 2 - 2,5 g Před spaním: 1,5 g - 2 g Užívejte nalačno, zapijte dostatečným množstvím vody nebo džusu Doporučená spotřební dávka pro dospělé je maximálně 5,5 g.

Složení: Kreatin ethyl ester, želatinová kapsle

Upozornění: Nemá vedlejší účinky, nevyvolává návyk na užívání. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy, nevhodný pro děti do 15 let. Skladujte mimo dosah dětí, v suchém prostředí, při teplotě od 10 ˚ C do 25 ˚ C. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Dejte na náš tip: Pro lepší vstřebatelnost přidejte 5 g glukózy.

Chci koupit teď!

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.