Revmatoidní artritida 26. 02. 2015

Je zánět krbového aparátu většinou revmatického původu.

Je to chronické onemocnění, při kterém vzniká poškození a zánět chrupavek a vazivových tkání v okolí kloubů.

Příčinou je imunitní systém, který napadá vlastní klouby a tkáně. Většinou je to dědičné onemocnění. Příznakem onemocnění bývá zvýšená teplota, ztuhlé klouby, únava a ztráta váhy. Nejúčinnější pomocné látky: GS, vápník, antioxidanty C, E, vitamin D, Zn, rybí tuk, neomezovat pohyb.


Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.