Proteínovo- kokosové kuličky 26. 02. 2015

Kokosová mouka je bezlepková a lehce stravitelná forma mouky, která pomáhá nejen zdraví a trávení ale i na hubnutí ...
Je vhodná protože se mnohem rychleji a snadněji rozpustí v trávicím traktu na energii.
Nezatěžuje tenké střevo se zpracováním.
Je vhodná pro přípravu všech pokrmů, do kterých jde klasická mouka.
Kokosové produkty, nejen mouka a mléko, se vyplatí zařadit do svého jídelníčku! Každá jedna část z kokosového ořechu má rozsáhlé účinky na zdraví člověka. Obsahují účinné látky, které udržují zdraví člověka na nejvyšším stupni zdraví.
 

Potřebujeme (20 kuliček):
3 dávku proteinů KOMPAVA Zen Whey (nejlépe čokoládový)
120 g ovesných vloček
30 g najemno nasekaných lískových ořechů
trocha skořice
2 lžičky kakaa
80 ml mléka / mandlové, sojové /
60g arašídového másla /
kokosovou mouku na obalování

Postup:
1 / Všechny ingredience kromě kokosu dáme do misky a důkladně promícháme. Rukama vytvoříme 20 kokosových kuliček, obalíme v kokosové moučce a dozdobíme.

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.