26. 02. 2015

V kolostru se nacházejí tyto růstové faktory IGF - I ( insulin - like GF I ) - růstový faktor podobný inzulínu ( v nejvyšší koncentrací , jaká je možná v přírodě ) TGF - B - ( transforming growth factor B ) EFG ( epitelií Growth factor ) - faktor epidermálního růstu FGF ( Fibroblast growth factor ) - fibroblastový růstový faktor PDGF ( Platelet - derived GF ) - faktor růstu krevních destiček

Tyto růstové faktory jsou nezbytné pro správný vývoj zdravého organismu . Podporují správný růst svalů a kostí , chrupavky, kůže , kolagenu a nervové tkáně . Zvyšují tvorbu vlastních imunoglobulinů a tím zvyšují imunitu organismu . Pomáhají při spalování tuků . Regulují hladinu cukru v krvi . Zlepšují hojení ran způsobené popálením , mechanickým poškozením a urychlují hojení oparu na rtech . Zlepšují koncentraci a pohotovost mozku . Dokáží dokonce u čerstvě přerušených nervů obnovit jejich srůst . Zajišťují dostatek energie pro organismus , zvyšují vytrvalost a regenerační vlastnosti . Silně podporuje regeneraci svalové tkáně poškozeného tréninkem ( mikrotrauma = mikroskopické trhliny svalových vláken ) a rychle ho obnovuje , což vede k jeho rychlejšímu růstu ( superkompenzácii ) .

Růstové faktory mají unikátní schopnost podporovat růst buněk a tím urychlují obnovu tkání . Považují se pro tuto schopnost za elixíry mládí .

Příznivé účinky přirozených růstových faktorů obsažených v kolostru můžete pocítit prostřednictvím výrobku Premium Colostrum .

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.