26. 02. 2015

Přeslička rolní je nenápadná vytrvalá rostlina, která patří do čeledi přesličkový. Roste jako plevel na polích, suchých loukách, na slunci iv polostínu. Přesličku s najliečivejšími účinky však najdeme na jílovitých půdách. Rostlina je známá svými mnohostrannými účinky a využitím. Pomáhá při vypadávání vlasů, chorobách močových ústrojí, tuberkolóze, zvápenatění tepen, hemoroidech a při ženských onemocněních.

Přeslička je důležitá především pro její velký obsah kyseliny křemičité. Přeslička je z rostlin nejbohatším zdrojem této kyseliny. Právě díky obsahu křemíku je hojně používaná v kosmetickém průmyslu.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.