Prebiotika ve stravě 26. 02. 2015

Látky na bázi nevypověditelných substancí, které nesmějí  být rozloženy v horní části trávicí soustavy (od úst až po tenké střevo). 
Musí se nezměněne dostat až do tlustého střeva a tam být využity pouze určitými bakteriemi.


Chemicky se jedná o značně širokou skupinu:

1.Fruktooligo-sacharidy - inulin

2.Oligosacharidy - sacharóza, laktóza

3.Polysacharidy - vlákniny (celulóza, lignin, pektin)

Nacházejí se v ovesných vločkách, těstovinách, pšeničných otrubách, sójové mouce, černých fazolích, hrách, česnek, cibule.

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.