15. 07. 2015

Ať už běháte maratony, jízdě na kole nebo se věnujete profesionální jiným vytrvalostním sportům, tělo potřebuje dostatek energie.

Věděli jste, že?

Pokud během výkonu pociťujete svalovou únavu a potřebujete "natankovat", hlavním zdrojem energie jsou v první řadě sacharidy - cukry?

Jednoduché cukry (monosacharidy) jsou dostatečně malé na to, aby se snadno vstřebaly přes tělové membrány a pronikly do buněk. Tělové buňky s biochemickou reakcí změní cukry na ATP - molekulu, z níž vazeb se uvolňuje již čistá energie v kJ. Sacharidy jsou pro tělo při sportu velmi vítaná složka potravy.

Na co slouží sacharidy ? 

  • Mají stavební i zásobovací funkci
  • Představují pro tělo krátkodobý zdroj energie
  • Při jejich nedostatku tělo čerpá energii ze zásob bílkovin
  • Doplňte si energii a nakopněte se pomocí těch nejlepších produktů.

K-4 Power energetický gel

  • vyšší a lehčí výkon, delší vytrvalost,
  • okamžitý zvýšený příjem energie během sportovního výkonu.
  • zvýšený obsah minerálů proti svalovým křečím,

K4 Power kapsle na energii

 

Otestovali za Vás

"Jsem nadšencům cykloturistiky. Mé tělo potřebuje hodně energie, proto mi nikdy nechybí v batohu energetické gely K-4 Power od Kompava. Jsou pro mě rychlým zdrojem energie a díky množství minerálů hydratují organismus. Je to můj věrný společník, bez kterého nejdu do terénu."

Michaela Minárechová

"K-4 Power gel je pro mě srdeční záležitost. Stál jsem při jeho vývoji, testoval jsem ho a teď si bez něj neumím představit žádné závody. Unikátní složení, praktické balení a hlavně rychlý přísun energie, který se dostaví po užití K-4 Power je jako lavina, před kterou se nic nezastaví."

Peter Hertl, Mistr Evropy v terénním triatlonu (2010), vítěz seriálu Hertl SPORT EXTREME TOUR 2014

Chci koupit teď!

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.