26. 02. 2015

Již více než pět let používá H.K.Britterm iontové nápoje od slovenské firmy Kompava. Pro hráčky interligy házené žen je nezbytné při výkonech doplňovat potřebné látky,které tělo spotřebuje nebo vyloučí.Můžu potvrdit příznivý účinek dolpňkové stravy a zejména pitného režimu na výkon sportovce.Zvláště hypotonický nápoj Hypofit,obohacený o extrakt zeleného čaje,je hvězbou v dlouhodobém používání a pro svoji chuť jistě přispívá k vitalitě i zkušených hráček. Dále pak Energofit obohacený o aminokyseliny-stavební kameny. V poslední době zařazujeme i GELO3 complex,překvapivě velmi dobře rozpustný a chutný nápoj pro regeneraci kloubů. Pavel Michálek- masér H.K.Britterm Veselí nad Moravou.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.