Pečené proteínové fitness tyčinky od Agi Hlaváčkovej 26. 02. 2015Potřebujeme:
60 g nadrcených či mletých ořechů
120 g ovesných vloček
2 lžíce medu
100 ml mléka
½ šálku kokosu
½ PL skořice
4 odměrky KOMPAVA Protein 70 - vanilka

Příprava:
1. Všechny ingredience spolu smícháme.
2. Doporučuji nejdříve všechny sypké až potom přidat mléko a do mléka med. Vše spolu zpracujeme na hmotu, která není ani moc sypká ani moc hustá.
3. Tuto hmotu dáme do pekáče, který jsme vystlalo papírem na pečení a vložíme do trouby vyhřáté na 175 ° C a pečeme cca 30 - 45 min.
4. Hotové budou tehdy, když bude povrch těsta krásně hnědý.
5. Poté vyjmeme z trouby, necháme vychladnout, vyklopíme a nařežeme na libovolnou velikost.

Výživové hodnoty (celé jídlo):
Bílkoviny 135,6 g    Sacharidy 135,4 g    Tuky 51 g    Energetická hodnota 6550 kJ

Dobrou chuť :)

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.