Paráda 2014 26. 02. 2015

Akce probíhala 7.6.2014 v areálu Ardea Zelená Voda Nové Mesto nad Váhom.

Organizátoři akci připravili na profesionální úrovni. Pro děti byla připravena soutěž na 8 stanovištích, s znalostními otázkami a vyzkoušením paralympijských discyplín. Kromě nich byl připraven zajímavý program s moderátory Patricijí Jariabkovou a Štefanem zkrucování, kteří představili naši firmu všem zúčastněným.

Návštěvníkům byl podáván pitný režim - HypoFit pomeranč, který byl příjemným osvěžením v horkém letním dni.

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.