Ovesné palačinky s hořkými malinami a proteinem 30. 06. 2015

Ketony získané z malin jsou v Japonsku používány ve formě tablet jako doplněk stravy. 

 


Na přípravu potřebujeme:

1 pohár ovesných vloček
1 dávka protein Zen Whey - malina
1 sklenice mléka
0,5 banánu
1pl vanilkový extrakt
1pl skořice mletá
1vajce
0,5dcl voda
1 pohár malin
2PL kukuřičného škrobuDelikátni proteín Zen Whey 70%
1ČL med

Postup přípravy:

  1. Do hlubší misky dáme ovesné vločky a skořici. Přidáme mléko a rozmixujeme. Dále přidáme protein, vejce, skořici, vanilkový extrakt, banán a znovu rozmixujeme do hladka.

  2. Na pánvi rozehřejeme kokosový olej a pečeme palačinky s obou stran.

  3. Připravíme si polevu: V hrnci smícháme vodu, med a škrob. Přidáme maliny a na mírném ohni vaříme 7-10minút dokud nevznikne omáčka. Můžeme ještě rozmixovat ponorným mixérem.

  4. podáváme zdobené polevou a malinami.


Dobrou chuť !                                                        

Diskuse

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.