Ovesná kaše s čokoládovým proteinem - zdravý jídelníček 26. 02. 2015

Germánští válečníci nazývali ovesnou kaši pokrmem bohů a vařívaly si ji před bojovým tažením. Dodalo jim to množství energie.
Lidoví léčitelé dodnes doporučují oves nejen jako jídlo, ale i jako lék. Pomáhá při nemocech nervové soustavy a trávicích potížích, zmírňuje riziko vzniku srdečních chorob a infarktu, tlumí zvýšenou činnost štítné žlázy, posiluje organismus při vyčerpání a únavě.


 

Potřebujeme:


3PL ovesné vločky
2DC mléko
2ks vaječný bílek
2cl med
2PL nakrájené mandle
1KL skořice
1dávka protein KOMPAVA Wellness Daily Protein vanilka
Proteínový koktejl Wellness Daily Protein 65%

 

Postup:
1. vločky, bílky, skořici promícháme.
2. zahřejeme mléko s medem / nevaříme /
3. vypneme, přidáme protein
4. servírujeme posypané krájenými mandlemi
 
Dobrou chuť !!! 

Diskuse

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.