26. 02. 2015

Keďže pravidelne cvičím už dlhé roky tak som sa opät ako každý rok vybrala na športovú výstavu v Inchebe. Hneď som si všimla stánok s Kompavou a k tomu ma hneď oslovila veľmi sympatická pani a začala mi odporúčať výrobky. Už som mala nejaké skúsenosti s Kompavou a veľmi dobré, tak som si spravila prehľad ďalších nových výrobkov. Keďže dosť veľa a pravidelne bicyklujem, tak mi odporučila Thermofit. Užívam ho pravidelne a sama cítim, že mám oveľa viac energie a ešte k tomu som zaznamenala úbytok na váhe. Týmto chcem poďakovať pani za super výrobok a vrele odporučiť ďalším športovcom.

S pozdravom Martina Vargová

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.