26. 02. 2015

Ve dnech 23. - 25. května 2014 vytvořil Štefan Karak ze Zemianských Kostolian nový slovenský rekord v počtu výstupů na Vtáčnik. Trasu Pily - Vtáčnik absolvoval celkem 16-krát za 47 hodin a 16 minut. Během rekordu prošel vzdálenost 192 kilometrů a překonal celkové převýšení 14 400 metrů.

Rekord Štěpána Karaka je hodnocen jako opravdu vynikající, protože ho vytvořil v důchodovém věku a také i z hlediska ojedinělosti, nakolik se taková podobná disciplína ve vytrvalostní turitiske v horách nerealizuje nikde ve světě. Výstupu na Vtáčnik se mohli zúčastnit i běžní turisté, kteří si odnesli památkovou medaili.

Prohlédněte si video z akce: http://www.rtvprievidza.sk/video-galeria/sport


Štefan Karak již několik let používá výživové doplňky firmy Kompava. Jeho zkušenosti najdete mezi referencemi (klikněte pro zobrazení).

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.