26. 02. 2015

Ve dnech 23. - 25. května 2014 vytvořil Štefan Karak ze Zemianských Kostolian nový slovenský rekord v počtu výstupů na Vtáčnik. Trasu Pily - Vtáčnik absolvoval celkem 16-krát za 47 hodin a 16 minut. Během rekordu prošel vzdálenost 192 kilometrů a překonal celkové převýšení 14 400 metrů.

Rekord Štěpána Karaka je hodnocen jako opravdu vynikající, protože ho vytvořil v důchodovém věku a také i z hlediska ojedinělosti, nakolik se taková podobná disciplína ve vytrvalostní turitiske v horách nerealizuje nikde ve světě. Výstupu na Vtáčnik se mohli zúčastnit i běžní turisté, kteří si odnesli památkovou medaili.

Prohlédněte si video z akce: http://www.rtvprievidza.sk/video-galeria/sport


Štefan Karak již několik let používá výživové doplňky firmy Kompava. Jeho zkušenosti najdete mezi referencemi (klikněte pro zobrazení).

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.