Nitriansky Cyklomaratón 2014 26. 02. 2015

DĚKUJEME Vám za pomoc při realizaci 3. ročníku cyklistických závodů Nitriansky cyklomaraton, který se uskutečnil dne 16.8.2014 v obci Neverice.

Na třetím ročníku akce s mezinárodní účastí se zúčastnilo 80 závodníků av dětských kategoriích se zapojilo 50 malých cyklistů.

Trasa o délce 138 km vedla přes Skýcov, V. Uherce, Novou Důl, V. Lhůtu a Topoľčianky zpět do Neverice, obsahovala i horské prémie. Celkovým vítězem se stal 25-letý Gábor Fejes z Maďarska s časem 3:48:13 h. Nejlepší v cíli v každé kategorii dostali pěkné finanční ceny, poháry a věcné ceny.

Díky Vám se nám i letos podařilo zorganizovat tuto akci nejen pro cyklisty, ale i pro celou cyklistickou rodinu.

Ještě jednou DĚKUJEME za pomoc a už teď se těšíme na následující ročník.

Juraj Teplan

 

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.