Multivitamínový pohár s proteinem 26. 02. 2015
Jelikož ovoce obsahuje ovocný cukr, měli bychom se při přípravě vyhnout dalšímu slazení.

Potřebujeme:
1 ks banán
1 l multivitamínový džus
1 ks kiwi
1 ks broskev
1 kelímek jogurtové meruňkové zmrzliny
250 g jahody
2 dávky KOMPAVA Protein 50 - banán
  
Postup: 
1/ Na seříznutou špejli napícháme kousky ovoce dle vlastního výběru nebo co máme doma - broskev, banán, kiwi, jahodu. Ukončíme jahody. Stačí na 3/4 špejle asi 5 - 6 kousků. 
2/ Do vysoké sklenice dáme porci meruňkové jogurtové zmrzliny, zapíchneme špíz a zalijeme ultivitamínovým džusem smíchaným s proteinem. 
3/ Multivitamínový pohár ozdobíme snítkou něčeho zeleného - máta, rozmarýn, meduňka. Nakonec zapíchneme brčko a multivitamínový pohár ihned podáváme.   

 
 

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.