Mozolani Classic 4 26. 02. 2015

První květnový víkend 3. - 4. května 2014 se konala dlouho očekávaná a propagována akce Mozolani Classic 4. Nejvíce diváků a zvědavců lákaly nedělní závody profíků, kteří přicestovali z různých koutů světa. Samozřejmě, že sobota byla také plná očekávání, hlavně pro fanoušky Slovenská sportovce, kdy se na pódiu objevila špička slovenského fitness a kulturistiky.

Firma Kompava byla partnerem soutěže. Návštěvníci akce mohli v stánku firmy ochutnat proteiny, tyčinky, získat vzorky produktů, jakož i vyhrát zajímavé ceny v různých soutěžích. Také se mohli vyfotit s tvářemi Kompava - Erikem Halaška a Vilom Heck.

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.